Widok kaplicy adoracji Widok kaplicy adoracji (mobile)
Świadectwa
Dodaj świadectwo

Waldek zapisał: Moja godzina z Jezusem to spotkanie z Przyjacielem , twarzą w twarz, który z radością czeka na mnie, a ja nie mogę się doczekać spotkania z Nim

Czytaj więcej

Tomek zapisał: Adoracja jest dla mnie spotkaniem z Bogiem. Cały czas modlę się o to, żebym naprawdę to rozumiał i coraz głębiej przeżywał. Panie Boże, jak dobrze, ż...

Czytaj więcej